Modern Combat 2: Black Pegasus

Modern Combat 2: Black Pegasus 1.2.7

Najlepszy shooter FSP dla Android?

Modern Combat 2: Black Pegasus to shooter dla Android, przenoszący Cię w sam środek konfliktów zbrojnych w różnych lokalizacjach na świecie. Realistyczna i płynna grafika oraz doskonałe efekty dźwiękowe to jego główne atuty. Jeśli lubisz gry z pod znaku shooter, pobierz Modern Combat 2: Black Pegasus. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała grafika
  • Świetna oprawa dźwiękowa
  • Wciągająca akcja
  • Tryb multiplayer online

Wady

  • Multiplayer działa tylko poprzez WiFi

Doskonały
9

Modern Combat 2: Black Pegasus to shooter dla Android, przenoszący Cię w sam środek konfliktów zbrojnych w różnych lokalizacjach na świecie. Realistyczna i płynna grafika oraz doskonałe efekty dźwiękowe to jego główne atuty. Jeśli lubisz gry z pod znaku shooter, pobierz Modern Combat 2: Black Pegasus.

Modern Combat 2: Black Pegasus to gra, w której panuje cały czas atmosfera napięcia, znana z dobrych filmów wojennych. I rzeczywiście dzieje się w niej dużo. W grze jesteś członkiem elitarnych oddziałów specjalnych wypełniających misje na całym świecie. Zadania do wykonania są bardzo zróżnicowane, podobnie jak dostępny arsenał: bazooki, ciężkie karabiny maszynowe, granaty i strzelby.

Pod względem graficznym, Modern Combat 2: Black Pegasus to jedna z najlepiej wyglądających gier na telefony z Android. Wspaniałe wrażenie robi też warstwa dźwiękowa. Realistyczne rozmowy tworzące linię narracyjną, przeplatają się z wybuchami i okrzykami. Sterowanie odbywa się za pomocą wirtualnego dżojstika oraz przeciągania palcem po ekranie w celu wykonania obrotu. W grze można też kucać, używać teleskopu oraz zmieniać broń.

Gra oferuje tryb multiplayer rozgrywany przez WiFi, dostarczający wielu wrażeń podczas rozgrywek z osobami z całego świata. Modern Combat 2: Negro Pegasus to, jak się obecnie uważa, najlepsza strzelanka typu FSP dla Android. Dopracowana pod każdym względem stanowi niezbędną pozycję dla wirtualnego żołnierza uzbrojonego w Androida.

Najczęściej pobierane Akcji na Android

Więcej
Modern Combat 2: Black Pegasus

Download

Modern Combat 2: Black Pegasus 1.2.7

Opinie użytkowników o Modern Combat 2: Black Pegasus